logo Erfgoedplatform Alphen aan den Rijn

Nieuws

We zijn live!

Het Erfgoedplatform Alphen aan den Rijn is vanaf 14 maart 2022 online.

Het Erfgoedplatform Alphen aan den Rijn is hét online portaal voor het ontdekken van erfgoed binnen de grenzen van de gemeente Alphen aan den Rijn. Het doel van het erfgoedplatform is het verbinden van de verschillende deelnemers en hun collecties. Bij het platform zijn verscheidene instanties aangesloten die ieder een eigen rol spelen bij het in stand houden van het erfgoed binnen onze gemeente en haar kernen. Iedere bezoeker die geïnteresseerd is in het historische en culturele verhaal van onze gemeente wordt zo op één centrale website verwezen naar de deelnemer die u kan helpen bij het beantwoorden van uw vragen. Op onze website vind u informatie over ontwikkelingen en activiteiten op erfgoedgebied bij onze deelnemers. Daarnaast kunt u ook zelf zoeken in de bronnen die via de website digitaal worden aangeboden.

Erfgoedplatform Alphen aan den Rijn maakt gebruik van Erfgoednet 3.0 een product van Picturae